Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

AVB: Sahibi bir son tarih belirlemedi

  • Listed: 30 Mart 2018 21:48

Escort İlan Açıklaması

Chelsea yöneticisi Andre Villas-Boas, sahibi olan Roman Abramovich’in kulübün sezonunu çevirmek için kendisine bir son tarih vermediği konusunda ısrar etti.
Zaferden başka bir şey bilmeyen Koreli Blues ev sahibi Wolves, hafta sonu sonunda Barclays Premier Ligi’nde yedinciye kadar çöküşünü görebiliyordu. Chelsea, Salı günü akşam saatlerinde Liverpool’daki Premier Ligi’nde Cumartesi günkü karşılaşmasında Carling Cup çeyrek final maçında Liverpool’u ağırladı.
Son olarak ve tartışmalı olarak en önemlisi, son Salı günü Şampiyonlar Ligi E Grubu maçında bir sonraki Salı günü geliyor. Ancak Villas-Boas açık bir şekilde belirsizdi: “Buraya başarısız olmam için gelmedim. Buraya başarılı olmak için geldim.”
Abramoviç’in sabrı, Villas-Boas’ın iki kupa çıkışını ve daha zayıf lig sonuçlarını ele geçirmesi halinde sınıra kadar test edilecek.
Ancak Portekizliler, “sözleşmenin üç yıllık bir sözleşmesi” olduğunu söyleyerek, çürümeyi durdurabileceği bir zaman dilimi verilmediğine dair kararlıydı.
Ancak, bir yöneticinin kontratının uzunluğu, Abramovich’in baltayı geçmişte kalmasını asla engellemedi ve Villas-Boas, işinin Rusların kulübü satın almasından bu yana Chelsea’nin en kötü başlangıcına dönüşmesine bağlı olduğunu kabul etti.
“Futboldaki sonuçlar yöneticinin sürdürülebilirliğinin anahtarıdır” dedi. “Bununla herhangi bir problemim yok.
“Yüksek beklentiler (sonuçlar açısından) bir proje ve şu anda benimki negatif. Bundan kaçmak yok.
“Ama bu, projenin devam etmeyeceği anlamına gelmiyor ya da işleri tersine çevirme yeteneğine sahip değiliz.
“İnsanların mutlu olmadığı, taraftarlardan medyaya doğru olmadığı meşrudur. Kimse bunu bizden daha fazla değiştirmek istemiyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.