Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

AVB: Liverpool hala yarışmacılar

  • Listed: 30 Mart 2018 19:02

Escort İlan Açıklaması

Chelsea patronu Andre Villas-Boas, Manchester City liderlerinin arkasında 12 puan geride bırakmasına rağmen, Liverpool’u Barclays Premier League şampiyonluğundan çıkarmayı reddetti.
Son üç ev oyunundaki üç beraberlik, Reds’in masanın üstündeki dokunuşunu yitirdiğini gördü ve eğer Cumartesi günü öğleden sonra tekrar City kazanırsa, Pazar günü Stamford Bridge’de Chelsea ile karşılaştıklarında 15 puan geride kalabilirler. Ancak Villas-Boas, Kenny Dalglish’in adamlarının bu yılki devasa işe alımları nedeniyle hala yarışmacı olduklarını öne sürdü.
Villas-Boas, “Onları her zaman baş yarışmacılar olarak görmüştüm, çünkü onlar tarafından yapılacağını varsaydılar.” “Dalglish, bu sene baş yarışmacılara ilerlemeleri için Liverpool ‘a gerekli değişiklikleri yaptı.”
Şöyle ekledi: “Yedi kişilik ekipte yedi değişiklik yaptı, bu da mülkiyetin sahip oldukları sıfatları geri getirmek için sahip oldukları bağlılığı temsil ediyor. İngiltere’deki en büyük kulüplerden biri ve her zaman başlık için zorlu. ”
Villas-Boas için aksi söylenecek olursa, kendi tarafının şampiyonluğuna şüphe düşürecek.
Pazar günü yenilgi, Liverpool’un Chelsea ile hareket seviyesini göreceğini ve bunun da 12 puanlık bir farkla karşı karşıya kalacağını görecekti. Ve eğer Tottenham, Pazartesi gecesi Aston Villa’yı yenecekse, Blues kendilerini en üstteki dördün dışında bulabilir.
Bu, bir milyarder sahibi olan Roman Abramovich’in önceki deneyimin çok uzun bir şekilde yargılanması için karşı koyma olasılığının düşük olduğu bir senaryo.
Ruslar biraz zaman önce Luiz Felipe Scolari’yi jettisoning yapmaya başladılar çünkü kulüp üç yıl önce Şampiyonlar Ligi’ne hak kazanamayacağından korkmaya başladı. Ve o zamanlar Chelsea’nin sezonunu kurtarmak için paraşütlü olan adamla – Guus Hiddink – şimdi yönetim pazarına geri döndüğünde, Pazar günü yenilgi Villa-Boas’a baskı uygulayacaktır.
Fakat 34 yaşındaki Liverpool’a kaybettiği konusunda ısrarcı bir felaketten çok uzaktı. Bu durum Chelsea’nin geçen sezon Şubat’tan daha da büyük bir açığı geri almayı başardığını gösteriyor.
“Chelsea’nin geçen sezon toparlanması şubattan sonraydı” dedi. “Nisan, Mart ve Mayıs takvim açısından hala sıkı. En iyi takımların büyük olasılıkla Premier League açısından yorgunluk veya daha az tepkiyi belirtebilen Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.