Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ateş altında Kean savaşmak için yemin eder

  • Listed: 30 Mart 2018 23:53

Escort İlan Açıklaması

Blackburn patronu Steve Kean, Rocks taraftarlarının Manchester City’deki 4-0 kaybı sırasında başını çağıran bir bölümüne rağmen Ewood Park’ta savaşmaya kararlı olduğu “yüzde 100” olduğunu söyledi.
Adam Johnson, Mario Balotelli, Samir Nasri ve Stefan Saviç’in ikinci yarışı, City’nin hafta ortası Avrupa hayal kırıklığını yumuşattı ve Kean’a daha fazla üzüldü. Nasri, üçüncü golü deviren ve kalabalığın bir bölümü “Kean Out” pankartlarını, Rovers’i alttan ikinci bırakan bir sonuçtan sonra vurduktan sonra işten çıkarılması için yüksek sesle çağırdı.
Ancak Kean, işi görmeyi amaçlayıp beklemediğini sordu: “Yüzde 100”. Şöyle ekledi: “Eğer taraftarlar havaya uçurmak istiyorlarsa (hayal kırıklıklarını) takımdan bana vermeyi tercih ederim. Oyuncularım için savaşacağım çocuklara söyledim. Oyuncularımı düşünüyorum. Eleştiriyi omuzlarımın üzerine alıp onlardan uzaklaştıracağım. ”
Kean, eleştirisinin, tarafının bir gece önce Arsenal üzerinde yaptığı kahramanca galibiyete ve özellikle de şehrin hayranlık uyandıran kalitelerinden yoksun bırakılmış olması nedeniyle haksız olduğuna inanıyor.
Kean, şunları ekledi: “Birkaç hafta önce çok canlı giyinme odasıydı. Açıkçası, ilk yarıda hissettiğimiz oyun planımızın iyi çalıştığını düşündüğüm için hedeflerin hayal kırıklığına uğradık.
“Birkaç hafta önce Arsenal oynadık ve harika bir sonuç aldık ve hayranların çoğu eve çok ama çok mutlu oldu. Bugün kaybettik ve taraftarlar mutlu değil, ne oyuncu ne de ben değilim”
Şehir patronu Roberto Mancini, maç sonrası basın toplantısına katılmayı reddetti ve yerini ilk takım koçu David Platt aldı ve onun yerine gelmesiyle birlikte Carlos Tevez hakkındaki soruların yasaklanması.
Platt, zor bir haftadan sonra tarafının performansından memnun olduğunu söyledi.
Platt şöyle dedi: “Biz bir futbol maçı kazanmak istedik ve Perşembe günü geldiğimiz için hazırladığımız şey budur. Bayern Münih’i bir araya getirerek tüm hazırlıklarımızı bir araya getirmeye koyduk.
“Elimizdeki en zor şeylerden birinin 11’e bir eşleşmeye gitmesi bizi kutsadı. Bugün yaptığımız gibi altı değişiklik yapabileceğimizi biliyoruz ve bu performansı kaybetmiyorsunuz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.