Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Aşk Şiirleri: Carol Ann Duffy

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:20

Description

2009’da Andrew Hareketi, önemli ya da unutulmaz ulusal yaşam vaktinde geçen ayı kutlamayı gerektiren posteri tutan ilk kadın olan Şair Başkası olarak başarılı oldu.
Selejlerinden biri olan Sir John Betjeman gibi Carol Ann Duffy de bir popülist. Eleştirilen alkışları ve popüler alkışları çeken şiir yazma alışılmamış bir kabiliyete sahiptir. Bazıları, kolay anlaşılabilir bir şeye göz kırıyor olabileceğini kanıtlayabilecek bir edebiyat formu hazırlamayı biliyor. Zihni olduğu kadar zekâsına da sahiptir.
Duffy, daha önce yayınlanmış birkaç ciltten toplanan yeni aşk şiir koleksiyonunda, 50 sayfadan az bir sürede, insanın duygularıyla en çekici olan aşkla ilgili şiirlerden oluşan, küçük ama mükemmel biçimde oluşturulmuş bir özet hazırladı. Hiçbir yumruk çekmemek, birçoğu aşktan mutluluktan daha az olan yönleriyle ilgilidir.

    Suça (Zina) ve pişmanlığa (Mean Times) bakan güçlü ayetler ile “akıl almaz bir yerden birine kalp kırılması” konusunda akıllıca konuşan merakla zevkli bir melankoli (Eşi) vardır.
Bununla birlikte, başka yerlerde Duffy, aşkın evcilleştirilmesinin neşe verici sevincini tanır – Çaydaki “çayınızı dökerek …” basit ve dürüst zevkle karşı karşıyayız ve Windows’da “bu geride yaşayan olağanüstü hayata” övgüler yağdırıyor. aydınlatılmış pencerelerden geçerek geçmişimize acele ediyoruz “dedi.
Uyuşturucu ile rahatça karıştırın (Bilinmeyen Sevgiye, sevincini kaybetmemek için alçakgönüllülükle anlaşılabilir arzuyla ilgili şakacı bir tartı şairi olan Carol Ann, “İşte size bakmıyor, çocuk,”) Duffy’nin sevgi şiirleri, evrensel duyguları keskin bir şekilde erişilebilir şekilde ifade eder.

    Picador, £ 12.99

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.