Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arzunun nesneleri … Yumurta Sandalyesi

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:20

Description

Efsaneye göre, güzel şekli ortaya çıkmadan önce, çam ile garajında ​​denemeler yapmak için çok çalışmış. Yerine oturduktan sonra, döşemenin altında oturan güçlü bir köpük kabuğu yaratmak için zamanın teknolojik gelişmelerinden yararlandı.
Başkan, hemen o otelde değil, aynı zamanda birçok yerli ve ticari ortamda başarıya ulaştı.
O zamandan beri, herhangi bir modern tasarım tutkunu evinde mutlak bir zorunluluk haline gelmiştir. Yumurta şimdi deri döşeme kumaşları yelpazesinde geliyor ve Mart kadife bir koltuk yastığı ile kum renkli örgü kaplı yeni bir sürümünü başlatmak görüyor. Altın Çağ olarak adlandırılan ve 50’li yıllarda ortaya çıkan üretken tasarımlara bir referans.
Hangisini tercih ederseniz edelim hangisi, Yumurta, yakışıklı, eğilebilir ve bakıcıya uyacak şekilde dönecek kadar rahat olan nadir parçalardan biridir. Eşleşen ayak tabanıyla birleştirildiğinde, bu, oturup Egg’in kalıcı itirazının birçok sebebini düşünmek için özellikle rahatlatıcı bir yer yapar.

    LEG sandalye, 3.900 sterlin civarında. Ayrıntılar için 01273 699 119 numaralı telefonu arayın veya thelollipopshoppe.co.uk adresini ziyaret edin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.