Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Artık kulübümüzü geri kazandığımıza dair hiçbir söz vermedi.

  • Listed: 31 Mart 2018 02:58

Escort İlan Açıklaması

Royal Bank of Scotland, kulüp sahipleri Tom Hicks ve George Gillett tarafından 282 milyon sterlinlik borçlar karşılığında sözleşmeyi ihlal ettiklerini iddia ederken, Amerikalılar Anfield yönetim kurulunun kulübün satışı için tüm teklifleri dikkate almadığını iddia etti.
Liverpool’un yönetim tehdidine maruz kaldığı, 1 milyar sterlinlik davalar ve tarihlerindeki en çalkantılı dönemden önce kısıtlama emirlerinin yerine getirildiği zaman, John W Henry’nin Fenway Spor Grubu’na 300 milyon sterlinlik bir satışla sona erdi.
Phil Thompson (Eski kaptan ve yardımcı müdür)
“Kargaşadaydık. Dürüst olacağım, Gillett ve Hicks tarafından, hayranların çoğunluğu gibi emindim. Onlar sadece gözaltına alındıklarını ancak bölünmüş olduklarını, sadece katılmaya razı olmadıklarını söylediler. Bu durumda, gerçekten belada demektir. John Henry’nin altında, daha sonra kırılmış olan sözleri duymuyoruz. Transfer pazarında gösterilen destek, herhangi bir sahipten isteyebileceğiniz tek şeydir.

    “Bir anlamda şanslılardı çünkü bir futbol kulübünün nasıl çalıştırılmayacağını araştırmak ve gerçekleştirmek için iki palyaço vardı.”
Sir Martin Broughton (Eski başkan, Amerikalıların satışını engelleyemeyen yeniden yapılandırılmış bir kurulda önemli bir rol oynadı)
“Benim işim, kulübü sağlam bir mali zemine sokabilecek mantıklı sahipleri bulmaktı. Bir yıl önce, Fenway Spor Grubu sadece bunu yaptı. Onlar da kulübün geleneklerini ve başarılı olmak için neye ihtiyaç duyduklarını takdir ettiklerini gösterdiler. Umarım hayranlara, doğru olanı yaptığımız görüşümü paylaşmaya devam ediyorum. ”
James McKenna (Hicks ve Gillett’e karşı protestolara öncülük eden taraftarların grubundan Shankly’nin ruhu)

    “Kulüp yeniden birleşti. Borçları temizlemek yerine para takımda harcanıyor.
“Bankadan ziyade kulübe fayda sağlayacak kararlar verme özgürlüğüne sahip olmak.
“Hicks ve Gillett dönemi hayranların önemli olduğunu gösterdi. Onlar kulüplerin can damarıdır.
“Bir grup olarak, sizi hesaba katacağımızı söylüyorduk. Futbol finansını anlıyoruz. Bir bilançoda tutarsızlıklar olup olmadığını biliyoruz, onu tespit edeceğiz. Bu inceleme hala bugün duruyor. ”
Paul Cooper (Sayın Adalet Floyd satış için karar verdiğinde Yüksek Mahkemede Fan)

    “Martin Broughton’un galip geldiğini ve Luis Garcia’nın bir kez daha Şampiyonlar Ligi’nden Jose Mourinho ve Chelsea’yi devirmiş gibi kutlandığını görmek için son 200 yarda koştum.
“Yüksek Mahkeme kapatıldı – kulübümüzü geri aldık. Geç Sir John Smith (eski başkan) sık sık şunları söyledi: ‘Çok ama çok mütevazı bir kulübüz. Biz konuşmuyor ya da övünmiyoruz ama çok profesyoneliz. Liverpool Yolu. ”
Ian Ayre (Liverpool eski yönetmen, şimdi müdür)
“Hepimiz küçük mahkemeye tıkıldık ve biri konuşmacıların yukarıdan yukarı doğru seyretmesini sağlamak için konuştu. Sonra yargıç çıktı ve şöyle dedi: “Üzgünüm, orada olamazsınız, bu bir sağlık ve güvenlik meselesidir, ve oradaki bazı Scouser: app İtiraz edebilir miyiz?”. Yönetim çok gerçek bir tehditti. En şaşırtıcı şey şuydu: Burada 100 yıldan fazla bir süredir bir kulübün nasıl işletileceğini tartışmak için ne yapıyoruz? ”

    Les Lawson (Liverpool Destekleyen Kulüpleri Merseyside Şubesi Sekreteri)
“Karar, kulübe karşı çıkmış olsaydı? Shankly’nin inşa ettiği kulüp temelde ufalanmış olurdu. FSG’nin hala yapılması gereken önemli kararları var ama eğer stadyum konusuna zaman ayırıyorlarsa, 60 gün içinde toprağa bir kürek koymak ve hiç bir zaman deliği kazmaktan asla vazgeçmek söz konusu değil. ”
George Gillett (Eski sahip)
“Yorum yok. Neyse ne.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.