Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Arsenal’ın Alex Oxlade-Chamberlain’den korkmak için daha fazlası var.

  • Listed: 31 Mart 2018 01:49

Escort İlan Açıklaması

Perşembe günkü Avrupa Şampiyonası üçlüsünün İzlanda’ya karşı Üç Lions giymesiyle üç kez attı Arsenal kanat oyuncusu Oxlade-Chamberlain, okul günlerinde bir Red Rose forması iddia ettiği gibi görünüyordu.
Sadece bir ortaokuluna gitti ve Londra İrlanda’ya gitme şansını geri çevirdi.
“Yedi yaşındayken Southampton FC’ye katıldım ve ayrıca 10 yaşına kadar okul takımında oynamıştım, fakat daha sonra, Southsea’daki St John’s Koleji futbol oynamadı,” dedi. “Bir ragbi ve kriket okuluydu ve bir spor bursiyerinde olduğu gibi, yarım ya da tam arkada rugby oynamaya zorlandım.
“Ben iyiyim. Londra İrlandalı için bir deneme yaptım, ama yapamadım çünkü Southampton izin vermedi. Tek istediğim, ilk günden itibaren bir futbolcuydu. ”
Oxlade-Chamberlain’in İzlanda’daki hat-trick’i 21 yaşın altındaki ilk hedefleriydi ve İngiltere’nin Kasım ayında bir sonraki dostluk maçında üst düzey yayını kurabilen özel bir yetenek.

    Eğer yaparsa, sekiz İngiltere şapkası kazanan ve 1984’te Brezilya’daki ünlü galibiyette oynayan babası Mark’ı taklit edecek. Bu yaz Southampton’dan Arsenal’e geçen Oxlade-Chamberlain, “Hala zor bir baba” dedi. 15 milyon sterlinlik bir anlaşma.
“Babam beni izleyecek ve iyi bir iş yaparsa, benimle sessiz bir söz söyleyecektir ve“ iyi iş ”diyecektir. Çok iyi bir oyunum olsaydı, bundan haberdar olurdum. En iyisini ikinci kez halletmeme izin vermiyor. Annem evde daha çok disiplinliydi, her zaman odama uyum sağlamak için. Ama futbola geldiğinde, babam kuralları yapan oydu.
“Arkadaşlarımla geç çıkmamı sevmemek ve profesyonel bir futbolcu olmak için yapmanız gereken basit fedakârlıkları yapmamı sağladı.

    “Baba her zaman bana yaptığından daha fazla para kazanmam gerektiğini söyler, bu yüzden beni biraz atar. Çok fazla mantıklı konuşuyor ve beni cezbediyor. En üst düzeyde oynamak için ne gerektiğini biliyor, bu yüzden bana iyi bir tavsiyede bulunuyor ve her zaman onu dinliyorum. Ben bir futbolcu olmak istemediysem, bana bunu yapmamı istemezdi.
“Onu gösterdiğim ilk günden itibaren bunu yapmak istedim ve bana yardımcı olacak her şeyi yaptı. Aynı şeyi şu anda 13 yaşında ve Portsmouth’da yaşayan küçük kardeşim Christian’la yapıyor. Babamın bir sonraki küçük projesi! ”
Geçen hafta Oxlade-Chamberlain, Şampiyonlar Ligi’nde Olympiakos’a karşı oynadığı en genç İngiliz golcü oldu ve 21 yaş altı için bu hile ile tekrar manşetlere girdi.

    Bir trio’yu son kez son attığı zaman çok uzun zaman önce neredeyse ev sahibi topu almayı unutmuştu.
“Belki de Galler’den bazı takımlara karşı 11 yaş altı Southampton içindi. Altı gol attım. Bunu hatırlıyorum çünkü bu, herhangi bir oyunda ikiden fazla gol attığım son seferdi. Ama İngiltere için 15 dakika içinde iki kez çanta çıkardıktan sonra, şapkamı almayı düşünüyordum.
“Yine de kendinizden daha fazlasını düşünmelisin. Hattrick aklımın arkasında olsa da, erkeklerle ilgili. Topu unuttum. Hendo [Jordan Henderson] dedi, “Topun var mı?” Diye koştu ve benim için aldım.
“Bu maçın nasıl geçtiğinden çok memnunum. İlk hedefimi uluslararası futbolun herhangi bir seviyesinde yakalamak harikaydı ama devam etmek ve bir hat-trick almak bir avantaj oldu.

    “Coach Stuart Pearce daha sonra sessiz bir kelime buldu ve“ aferin ”dedi. Ama kendimi taşınmasına izin vermeyeceğim çünkü bu sadece bir başlangıç. Pazartesi günü Norveç’e karşı hala önemli bir oyunumuz var ve İzlanda performansımı geliştirmek istiyorum. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.