Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Arsenal Showman Wojciech Szczesny yeni doğdu

  • Listed: 30 Mart 2018 20:21

Escort İlan Açıklaması

Szczesny’nin antikleri, okuldaki öğretmenleriyle başını belaya sokardı, ancak Arsenal menajeri Arsene Wenger, Polonya kalecisinin dikkatini çekmesi için mutlu oldu.
21 yaşındaki Szczesny, bu geceki Group F çatışmasının ardından Borussia Dortmund karşısında Şampiyonlar Ligi basın toplantısında yoluna devam etti.
Wenger, televizyon ekibine Szengeres’in alçakgönüllü olabileceği ve Gunners patronunu ekibinin güçlü ve zayıf yanları hakkında sorgulayan Alman gazeteciyi anlayabildiğini söylerken, komik bir kaş geliştirdi.
Szczesny’nin okulda sıkıntıya girmesi için tutumu alıp almadığı sorulduğunda, bir gülümseme ile cevap vermesi şaşırtıcı değildi: “Evet. Ben her zaman böyle oldum. Bu şekilde doğdum.”
Ancak futboluna geldiğinde ölümcül derecede ciddi olduğunu ve Arsenal’ın yıldız öğrencisi olmaya hevesli olduğunu ısrar etti.

    Szczesny, “İnsanlar hâlâ aşırı güvenirim diyorlar, ama kendim için büyük bir eleştirmenim.
“Oyun oynadıktan bir gün izlersem, yaptığım hatalara bakarım ve onlardan öğrenmeye çalışıyorum.
“Antrenörlerle konuşuyorum ve her küçük hatayı analiz ediyoruz ve her şey beni iyileştirmek için.
“İyileştirmek için çok yer var. Koçların tavsiyelerini dinliyorum ve umarım öğreneceğim. Olgunlaşıp yatmadığımı yargılamak benim için değil. Sadece işimi düzgün bir şekilde yapmaya odaklanıyorum ve eğer yönetici ve takım arkadaşlarım takdir ederse, ben de mutluyum.
“Kendimi bu kulüpte hala kanıtlamam gerekiyor. Her gün çok çalışmam ve kendimi No1 olarak kanıtlamam gerekiyor.

    “Çok çalışıp elimden geleni yapacağım. Memnun oldum, ama her zaman daha iyi olabilirsiniz. ”
Arsenal’in son Şampiyonlar Ligi’nde karşılaştığı Szczesny’nin üstünlüğü, kendi ceza sahasında çifte bir Cruyff turu yaparak sorununu düzelttikten ve döndükten sonra Marsilya’ya doğru yola çıktı.
“Oyunda tercih ettiğim şey değil, söylemeliyim” dedi Wenger. “Doğru karar buysa, kabul ediyorum; eğer gösterişli olsaydı, yapmam.
“Ancak Wojciech her gün odaklanıyor. Onu pratikte izlerken onun bir komedyen olduğunu düşünmüyorsun.
“Ama aynı zamanda dikkatli olmanız gerekiyor çünkü insanlar hızlı bir görüntü istiyor ve bazen de yüzeyseldir.

    “Wojciech derin bir düşünürdür. Bu seviyede oynamıyorsunuz ve oyun hakkında düşünmüyorsanız verdiğiniz kararları siz veriniz.
“Bu aşırı güven değil, dürüst. Bir fark var.
“Herkes gibi performanslarını sorguluyor; Sadece ne olduğu konusunda dürüst olmaya çalışır. Bir kariyere başladığınızda, dürüst olmak istersiniz.
“Dürüst olduğunuzda, bazen biraz korkak görünebilir. Ama o değil, o sadece dürüst. Farkı gördüğüm yer burası.
“Kariyerinde daha fazla oyuncu, politik olarak daha doğru olmayı öğreniyor ve 35 yaşında bitiriyorlar. Burada röportajın tam olarak ne olacağını tahmin edebilirsiniz – sen ve ben. Wojciech sadece dürüst.

    “Açıklanması zor bir şey var. Bazı koruyucuları var, bazıları yok. Varlık, karizma ve güven dediğiniz şey budur. Tüm bunların bir karışımı olmalı. ”
Szczesny, Arsenal takımının Manchester United’daki 8-2 mağlubiyetinden sadece iki hafta sonra iki takımın ilk olarak Eylül ayında çatıştığı Dortmund takımındaki Polonya takım arkadaşlarından espriler buldu.
Ancak Gunners, 13 maçta 10 maçta etkileyici bir galibiyete imza atıyor. Çünkü Almanya ve Szczesny’deki beraberlik son güldüreceğinden emin.
Szczesny “Polonyalılar sezonun başında sahip olduğumuz oyunlardan bazılarını mickeyden alıyorlardı” dedi. “Ama hepsi arkadaş canlısı.

    “Son zamanlarda bana çok fazla destek vermiyorlardı çünkü iyi bir form aldık. Bana ilk oyundan önce verdikleri sopayı vermediler.
“Onları yenebileceğimize güveniyorum, bu yüzden şakalarım oyundan sonra onlarınkinden daha iyi olacak.”
Szczesny kesinlikle gab’ın hediyesine sahiptir. Neyse ki, Wenger ve Arsenal için, o sadece tüm konuşma değildir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.