Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Arkadaşlar ve meslektaşları Hız yasını tutuyor

  • Listed: 30 Mart 2018 22:03

Escort İlan Açıklaması

Bir dizi arkadaş, eski takım arkadaşları ve profesyonel futbolcular, Galler yöneticisinin Pazar sabahı evinde ölü olarak bulunmasından sonra Gary Speed’e övgüde bulundu.
Spor dünyası, bir oyuncu olarak 700’den fazla gösterimi yaptıktan sonra yönetici olarak ümit vaat eden bir kariyer kurmaya başlayan 42 yaşındaki, geçtiğimiz günlerde şok ve üzüntü ile tepki gösterdi.
Doncaster yöneticisi Speed’in eski bir takım arkadaşı olan Dean Saunders, BBC Radio Five Live’a verdiği demeçte, bir oyuncu olarak zanaatına olan bağlılığını dile getirdi: “O kadar uygundu ki, o bütün gün geride kalan oyunculardan biriydi. eğitim. Ne olduğuna inanamıyorum. ”
Speed ​​tarafın kıdemli profesyonel olduğu St James ‘Park’ta ilk takıma gelen Newcastle oyuncusu Steven Taylor, orta saha oyuncusu tarafından kendisine kulüpte yardım ettiği için teşekkür etti.
Taylor, Radio Five Live’a verdiği demeçte, “Üzgün, üzgün bir gün. Ben saflardan geldiğimde onunla birlikte oynadım.” “Bana yardımcı oldu, mutlak bir makineydi – futbolda en iyi profesyonel.”
Galler, 2014 Dünya Kupası için A Grubu’nu tamamlayan İskoçya ile aynı grupta yer alıyor ve İskoç Futbol Birliği genel müdürü Stewart Regan, birkaç gün önce Speed ​​ile buluşan haberlere şok oldu.
Regan, “Gary Speed’in ölüm haberinde konuşamadım” dedi. “Craig Levein (İskoçya patronu) ve ben onunla Çarşamba günü Brüksel’de öğle yemeği yedik. O yetenekli bir genç yönetici idi. Çok üzücü.”
Speed ​​for Wales’la birlikte oynayan Robbie Savage, Twitter hesabında haberlerin harap olduğunu söyledi.
“Dünya, Gary Speed’de büyük bir adamı kaybetti. Dün sabah neden harap oldum? Neden. Neden? Kesinlikle 3/4 hafta önce izlemeye geldi. Yüksek sırada yer aldım. Hayatı sevdi, ailesini sevdi. Yıkıldı. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.