Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anka: ‘Asla Anna’ya silah çekmedim’

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:55

Description

Anka, eşinin aile hizmetçisini kovduğunu keşfetmek için eve geldiğinde, California evinin dışındaki acı bir tartışmada çatırlaştıktan sonra Anka boşanma belgelerini bu ayın başlarında (03Dec09) açtı.
Kişisel antrenör Yeager, 911’e iki kez seslenerek memurlara, güvenliğinden korktuğunu ve Anka’nın önceki gece kendisine bir silah çektiğini iddia ettiğini söyledi. Video görüntülerinin polis tarafından kontrol edildiği iddia edilen polis, herhangi bir suçlamanın bulunmadığına dair herhangi bir işlem yapmamaya karar verdi.
Anka geçtiğimiz günlerde evlilik sorunları arttıkça yakınlardaki bir otelde ikamet ettiğini de itiraf etti ancak 68 yaşındaki şarkıcı, bust-up sırasında Yeager’e hiç silah çekmediğini söyledi.
Dedi ki, “Daha önce hiç olmadı Anna’ya asla silah çekmedim Anna, 911’i aradı ve ağladığını söyledi ve kafasına bir silah koyduğumu söyledi … Anna kendisini ve dadıyı çamaşır odasında kilitledi ve akciğerlerimizin üst kısmında çığlık attı.Çocuklarımız mutfakta Anna çığlığı duydular, bu yüzden kahkahalar atıp ağlamaya başladılar.Anna balistik gitti, nihayet çıkıp parlıyor ve sonra 911’i arıyor ”
Anka şimdi iki çocuğunun velayetini aramak istiyor – dört yaşındaki Ethan ve yedi yaşındaki üvey kızkardeşi Elli, Anna’nın önceki evliliğinden – “Çocuklarım şimdi benim bir numaralı endişem – Onları korumam lazım. ona.”
18 ay önce evlenmiş olan çift, geçen yılın Kasım ayında (08), bir önceki iç olaya karıştı, Yeager Anka’nın başında bir parça buz elde etmekten tutuklandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.