Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Andy Farrell İngiltere çağrısını kazandı

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:25

Description

Bir zamanlar İngiltere’nin rugby ligi kaptanı olan Farrell, İngiltere Saxons koçluk ekibinde İrlanda A ve İtalya A maçlarına ayda bir zaman kaldı.
Yaz aylarında botlarını astarken rolünü Saracens’in beceri antrenörü pozisyonuyla birleştirecek. Kodları değiştirdikten sonra İngiltere için sekiz şampiyonluk kazanan Farrell, Bristol’un Şampiyonadan promosyon teklifine konsantre olmak için istifa eden Paul Hull’ın yerini alacak.
Farrell, “Tekrar yer almanız harika olacak ve Stuart Lancaster ve Simon Hardy ile çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.
Oyun sırası, önümüzdeki hafta Twickenham’da Six Nationschampionship için İngiltere takımıyla birlikte açıklanacak. Galler’in Altı Ülkelerindeki İngiltere’nin ilk muhalifleri, dün stand-off’da Stephen Jones’un omuz yaralanması Scarlets tarafından “küçük” olarak doğrulandığında rahatladılar.

    Jones, Pazar günkü Magners Ligi maçını Munster’a kaçıracağından, geçen hafta Dragons’a karşı zorla itiraf etmesine karşın Londra İrlandalı Heineken Kupası toplantısına uyması bekleniyor.
Sonbaharda İskoçya tarafından atılan Dan Parks, gelecek sezon Glasgow’dan Cardiff’e taşınıyor. Stand-off Parklar, 31, Magners Ligi’ndeki 1.000 puanlık ilk oyuncu oldu.
TOP İngiliz oyuncular, ARU on yabancı oyuncu kaydetme iznini verdikten sonra gelecek Melbourne Süper-15 takımının hedefi haline gelebilir.
Mevcut dört Avustralya tarafı her biri yurtdışındaki iki oyuncuyla sınırlıdır ancak ARU, Avustralya Kuralları kalesinde rekabetçi bir taraf koymalarını sağlamak için Melbourne için dört yıllık özel izin vermiştir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.