Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Andy Cole: Şimdi büyümeye zaman, Andy Carroll

  • Listed: 30 Mart 2018 21:32

Escort İlan Açıklaması

Cole, Carroll’un yeteneğinin şüphe içinde olmadığını söylüyor, ancak Newcastle’daki ilk takımın gençliğe girmesinden bu yana manşetlere manşet yapma konusunda esrarengiz bir yetenek geliştirdi.
Cole, “Bütün genç adamlar gibi hatalardan ders almalıydım ve o da öyle” dedi.
“Liverpool, Andy Carroll için 35 milyon sterlin ödedi ve yetenekleri konusunda ikna olmadıklarında bunu yapamayacaklardı.
“Eminim ki uzun yıllar boyunca büyük bir forvet olması onun için var, ama iyi tavsiye almak ve kötü tavsiyeyi atmak zorundayım, tıpkı Newcastle’dan Manchester United’a gittiğimde yapmak zorunda olduğum gibi. .
“Carroll’ın Ian Rush’ı koçluk yaptığı ve Kenny Dalglish’in yöneticisi olduğu ve oyun hakkında bilmedikleri şeyin bilmeye değdiği bir şey var.
“Andy’ye tavsiyem, Rushy ve Kenny’nin beğenilerini dinlemek ve onu gemide almak olacaktır.

    “Her ikisi de günlerinde harika grevcilerdi ve her ikisi de zirveye ulaşmak ve orada kalmak için ne gerektiğini biliyor.
“Herkes gibi, Pub’lar ve gece kulüplerinde Carroll hakkında hikayeler okuyorum. Bu konuda yanlış bir şey yok, doğru zamanda ve yerde yaptığınız sürece.
“O dersi öğrenmek zorunda. Öğrenmesi zor bir ders, ama Kenny ve Rushy geçti, ben de onun içinden geçtim ve Andy bunun üzerinden geçmek zorunda. ”
McDonald’s Coaching Masterclass’da yüzlerce çocukla Wembley sahasında bu haftanın büyük bir kısmını geçiren Cole, genç oyuncuların anlık multi-milyoner olduklarında düşebilecekleri birçok tuzak olduğunu söylüyor.

    “Şanslıydım” dedi. “Manchester United’a geldiğimde, koçum Brian Kidd’in bana söylediği ilk şeyi hatırlıyorum,” Newcastle’da bir sezonda 41 gol atmış olabilirsiniz, ancak bu konuda düzenli olmak için yeterince iyi değil. kulüp’.
“Bu beni bir çarpma ile dünyaya getirdi. Sence bu, Sör Alex Ferguson’un ekibine girebilmek için yeterli değil mi?
“Andy Carroll bunu yapmak zorunda. Oyunda her gün eğitimde çalışmak zorunda ve daha da zor çalışıyor. Kendisinin uzun bir atışla değil, henüz yapmadığını söylemeye devam etmesi gerekiyor.
“Manchester United’a indim ve hemen yere aşık oldum. İstediğim tek şey buydu.

    “En başından sonuna kadar yürüdüğüm ilk andan itibaren benim için yapıldı. Sör Alex, çalışmak için harika bir patrondu çünkü o, No 1 olmaktan başka hiçbir şeyi kabul etmedi. Hayır 2 olmak onun sözlüğünde değildi. ”
1995 yılında Tyneside’ı Old Trafford için terk eden Cole, Kevin Keegan altında Newcastle’a iki muhteşem sezon geçirdi ve Kuzey-doğu için büyük bir düşkün olduğunu söyledi.
“Bu, Kevin’ın altında olmak için harika bir kulüpti ve mükemmel, ilham verici bir yönetici idi,” dedi Cole, şimdi 40.
“Manchester United, Newcastle’ı oynuyor ve her zaman en iyi altı sezonumu geçirdiğim için Sir Alex’in tarafını takip etmeme rağmen, Newcastle ve Geordie hayranları hayatımın büyük bir parçası olacaklar.

    “Her dakika Newcastle için oynamayı çok sevdim ve gümüş madalya kazanmaya çok yaklaştık. Her zaman sadece bir parmak ucuydı.
“Kariyerindeki bir pişmanlık varsa, Kuzeydoğuya bir daha asla bir kupa getirmedim, çünkü o taraftarlar bir tanesini hak ediyor.”
Cole, Alan Pardew’in şu anki Magpies tarafını geliştirdiği yoldan etkilendi ve bu sezon Premier Lig’de Manchester City’de geçen hafta sadece yenilmedi.
Cole, “Pardew çok kısa bir sürede inanılmaz bir iş çıkardı ve Newcastle, bu taraftarlarla birlikte büyük oyuncuları cezbeden büyük bir kulüp olacak” dedi.

    “Şehre karşı, oyunun büyük çoğunluğu için gerçekten iyi bir tarafa bakmışlardı. Onlar kesinlikle şehir sahip oldukları kadar iyi verdiler.
“Pardew, her biri oyunun en tepesinde, iki orta-bölümlü Fabricio Coloccini ve Steven Taylor gibi bazı mükemmel oyunculara sahip. Cheick Tiote ve Yohan Cabaye’yi de seviyorum.
“Bu sezon iyi yapacaklar. Avrupa’ya bile dönebilirler, neden olmasın?
“Newcastle her mevsim Avrupa yarışmasında olmalı. Pardew bunu başarırsa, geri dönüş yolundalar. ”
Andy Cole, Wembley Stadyumu’ndaki McDonald’s Coaching Masterclass’ında konuşuyordu. Burada, bir grup çim antrenörü ve takımlarına, 500 sterlinlik bir ödülü kazandıktan sonra oyunun efsaneleri tarafından koçluk yapmaları için bir defaya mahsus bir fırsat verildi. Ebeveynleri koçluk nitelikleri kazanmaya teşvik eden kuponlar.

    McDonald’s, 20.000’den fazla kalifiye koçu eğitmeye yardımcı oldu ve 2014 yılına kadar 10.000 daha fazla yaratacak.
McDonald’s Futbol Programı ve genç futbolcuların parlamasına nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, www.thefa.com/yourgame adresini ziyaret edin. İyi bir tavsiyede bulunmak ve kötü tavsiyede bulunmak zorundayım.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.