Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Andrew Strauss: Takım Güney Afrika’yı alabilir

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:55

Description

Güney Afrika, kaptanı Graeme Smith’in “epik bir seri” dediği şeyi kaybetmemek için çaresizdir. Hepsi, dördüncü bir Testi işaret eder ve bu testin sonunda yalnızca bir taraf durur.
Güney Afrika beraberlik olasılığını ortadan kaldırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ve İngiltere’yi geleneksel olarak Wanderers’da canlı bir zemin üzerinde tutmak için Wayne Parnell’in çılgın yeteneğini de içeren bir adım atımı seçecekler.
Top, burada deniz seviyesinden 6.000 fit yükseklikte ince havada uçabilir ve kahverengi leğenli tabandan daima iyi taşır.
Wanderers gerekçesiyle Chris Scott: “Neredeyse bir sonuç garanti ediyorum, üzerinde normalden daha fazla ot var, ancak her gün için yağmur tahmini olduğu için beşinci güne gidebilir.”
Dale Steyn’de, Güney Afrika, dünyanın gerçekten hızlı bowlingçilerinden birine sahip. Jacques Kallis geniş yelpazesini genişletincaya kadar keskin bir şekilde keskin kılarken, Parnell çok potansiyelli bir solakür ve yeteneğini bir gün süresince gösterdi; Morne Morkel yüksekliği onu beceriksiz bir müşteri yapabilir.

    Strauss, “Cape Town’daki ikinci turlarda çok fazla cesaret ve açlık gösterdik ve burada tekrar göstermek zorundayız.
“Son testte hapisten çıktığımızı hissettik ve Güney Afrika’nın son çiviyi tabuta koymamaktan çok hayal kırıklığına uğrayacağını biliyorum.
“Seride dövüşemeyeceğimizi ve bu da bizim kampımıza bir miktar katkıda bulunduğumuzu bilmek güzel bir duygu. Fakat Güney Afrika da dövülmek istemiyor ve bize zor gelecektir. Bize attığı her şeye dayanmaya hazır olmalıyız.
“Sahada yapılacak önyargıların olması tehlikelidir, ancak bowling oyuncularına çok şey teklif ederse saldırılarımızdan daha iyi olmaya devam etmeliyiz.”

    Strauss, bir ay önce dünyadaki No1 oyu alan rakiplere karşı çizilmiş bir dizi teklif edildiyse, bunu kabul etmekten mutluluk duyuyordu. Şimdi bunu bir başarısızlık olarak görürdü.
Şimdiye kadar gelmiş, bir Test kazanmak için mükemmel bir performans sergilemiş ve diğer ikisini çizmek için kararlı bir şekilde asılmış olan, son savaşı kaybetmek, cılız bir tura dönüşüyordu.
“Eğer 1-1 biterse, fırsat kaymasına izin vereceğiz. Bu oyunda çok şey var, meyve sularını akıtacak türden maç, “dedi Strauss. İngiltere, dördüncü ardışık Test için değişmeden olan bir ekip oluşturacaklarına emin görünüyor; ilk kez aynı XI’yi 19. yüzyıldan beri dört veya daha fazla sayıda eşlemelerle oynayacaktı.

    Bowling atağı, ev bölgesininki kadar değişken olmasa da, kesinlikle dikiş ve salınıma yardımcı olan koşulları kullanacak kadar yetenekli. Graeme Swann’da, İngiltere’de ayrıca bütün kışın Güney Afrika’ya sıkıntı çeken ve bir taraftan Strauss’u kontrol eden bir spin bowlingçisi var.
İngiltere’nin vuruşu korkunç bir görünüşten ziyade sert bir bakışa sahip ancak Strauss, Kevin Pietersen’i ilgisiz bir serinin muhteşem bir sonuna getirmesini bekliyor.
“Cape Town’da yaşananlarla (0 ve 6) mutlu olmayacak, oysa oynamaktan mutsuz değilim. Centurion’da son derece iyi dövüştü ve bu sadece iki Test önceydi.
“O büyük vesile için bir insandır, bariz sınıfı ve kalitesine sahiptir ve bu iki maç boyunca değişmez. O geri gelecek ve puan çok yakında çalışacak. ”

    İngiltere son 12 ayda Strauss’un yanında uzun bir yol kat etti. Çok birleşik bir ekip ile mutlu bir gemi kaptanıyor. Bu büyük ölçüde başarılı bir takıma sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda Strauss ve baş antrenörü Andy Flower’ın rejiminin kapsayıcı doğasından kaynaklanıyor.
Takımın etrafındaki hiç kimse Andrew Flintoff olmadan daha iyi olduklarını açıkça öneriyor ancak şimdi Test kriketinden emekli olan takımın yönetilmesi daha kolay bir şüphe yok.
Flintoff’un alışılagelmiş yaralanma endişeleri, seçimle ilgili belirsizliğe neden oldu. Vasiyet, destiğini oynamayı bir parça sirk haline getirmemeliydi. Flintoff soyunma odasında mutlaka güçlü bir etki yaratmadan güçlü bir ses olabilir.

    Strauss, güçlü bir takım etiki geliştirmenin çok şeyini yapmıştır. “Üç ya da dört yıl önce, toplantılarda konuşan ve yeni çocuklar için zorlaşan üst düzey oyuncularla ağırlaştıklarını hissettim. Ben de onlardan biriydim “dedi.
“Yeni oyuncularla daha kapsayıcı olmaya, görüşlerini dile getirmelerine ve makinedeki önemli bir dişli gibi hissetmelerini sağlamaya çalıştık. Daha iyi bir çevre yarattığını hissediyorum. “” Bu oyuna çok şey var, meyve sularını akıtacak türden maç “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.