Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Andrew Strauss İngiltere’nin top sahtekarlık sırtı tarafından oynak

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:55

Description

İngiltere Güney Afrika’nın maç hakemi Roshan Mahanama’ya topun durumundan endişe duyduklarını söyleyerek Stuart Broad ve Jimmy Anderson’taki parmağına işaret ettiğinden öfkeleniyor ancak resmi bir şikâyette bulunmaktan vazgeçildi.
İngiltere kaptanı Strauss “Bu suçlamalardan memnun değildik ve onları şiddetle çürütüyorum” dedi. “Topun durumunu değiştirmek için tarafımızda herhangi bir çaba harcanmadığını düşünüyorum. TV görüntülerinin inanılmaz derecede iyi görünmediğini takdir ediyorum, ancak bizim tarafımızdan kötü niyetli bir şey olduğunu düşünmüyorum.
“Güney Afrikalılar, medyaya kendi zihinlerinde açıkça ifade edilmeden bunu resmi bir şikâyette bulunup bulunmayacaklarını ilan ederken biraz kötü niyetli davrandılar.

    “Top oynamak çok hassas bir konudur ve iddialarını yapacaksanız, diğer takımın yaptığı şey bu olduğunun çok net olması gerekir.”
Anderson’un tırnaklarıyla oynamaya çalışıldığı Broad, saplamaları ile topu durdurmakla görevlendirildi.
Ancak hakemler, İngiltere’nin cevap vermeyeceğini gösteren video kanıtlarını inceledikten sonra karar aldı ancak Strauss şu sözleri söyledi: “Eğer spot ışık alıyorsa çok dikkatli olmalı ve kuşkuların ötesine geçmeliyiz.
“Başını kaldırdı biraz utanç verici, ama umarım kriket oyunu başlıkları yapıyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.