Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anderson için ani etki

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:10

Description

İngiltere’nin en hızlı bowling oyuncusu son iki aydır diz çökmüştüğü için sıkıntı yaşıyordu – ancak saldırıya liderlik etmesini durdurmadı. Dörtlü testi Çarşamba günü Centurion’da başlayacak olan Testin başlamasıyla sadece iki büyü yapması gerekmekle kalmadı, aynı zamanda önümüzdeki üç gün boyunca zorlamasına da devam etmesi gerekiyor.
Wickets bir bonus olurdu ve Anderson, Güney Afrika Invitational XI, beşinci günün öğle yemeğine ikinci ve son gününde 101’e basarak ilan edilen beşli için İngiltere 317’sine yanıt verdiğinde, ikinci yılında sadece bir tane vardı.
Ryan Sidebottom ile yaptığı yeni topu yaralamadan sonra geri getiren Anderson, Andrea Agathagelou’yu iyi yönetilen ilk defada test etmişti ve bir itirazda bulunmak zorunda kaldı.
Sırtındaki güneş, yavaş bir yüzeyde oynayan Anderson, iki gün önce yaptığı ilk maçta Graham Soğan’a karşı olduğu gibi tekrar onunla oynamak için Agathagelou’nun ikinci sıradaki adamını aldı.
Divan van Wyk Anderson’u iki, Biri Sidebottom’a sürdü. Ancak, ikincisi, açıcının arka ayak kuvveti ile biraz gevşediğinde ve içeride onun kütüklerine dayandığı zaman onun intikamını aldı.
Stuart Broad, altı adımlık bir açılışın ardından Anderson’ın yerini aldı ve hemen wickets sütununda olmalıydı.
Sammy-Joe Avontuur biraz ekstra sıçrayışla çitlerek Graeme Swann, ilk değişimin 3.’cülüğünden ikinci kayma şansı buldu. Aynı katil, Sidebottom’un arkasında yakalanmak için bedeninden çekip çıkınca da yoktu.
Ev serseri, gösterişli sınırları kenarları ve kusurlarıyla karıştırmaya devam ederken, Broad ve Luke Wright için her öğle yemeğinden önce birer bir kapıcı olacaktı.
Sussex çok yönlü oyuncu, ikinci maçı Mangaliso Mosehle ile kısa süreliğine savrulmadan vurdu ve Broad da Wendell Bossenger’ı yarı ortalıka kadar zorladı. Dördüncü sırada, Yaseen Vallie kalmış ve öğle yemeğinden hemen önce ard arda Geniş dağıtımlardan üç yankılanan uçsuz bucaksız sınırla para ödülüne layık görüldü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.