Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Amiş saldırıları ‘polis işi değil’

  • Listed: 31 Mart 2018 02:52

Escort İlan Açıklaması

Bir Amish grubunun lideri, başka bir Amish erkeğinin evine girip onun saçlarını ve sakalını kesmekle suçlanan bir Amish grubunun lideri, bunun dini bir mesele olduğunu ve polise dahil olmadığını söyledi.
Sam Mullet, saç kesimini sipariş etmediğini, ancak oğullarının ve diğer bir erkeğin geçtiğimiz hafta 74 yaşındaki kırsal bir Ohio’daki evinde evine taşınmasını engellemediğini söyledi.
66 yaşındaki Mullet, hedefin Holmes County’deki Amish’e Bay Mullet ve topluluğuna nasıl davrandıklarından dolayı kendilerinden utanmaları gerektiğini belirten bir mesaj yollamak olduğunu söyledi.
“Kilisemizin kararlarını burada değiştirdiler ve boğazımızdan aşağı doğru inmeye çalışıyorlar, bizi yapmamızı istedikleri gibi yapıyorlar ve biz bunu yapmayacağız.” Dedi. Yaklaşık 700 kişilik bir köy olan Bergholz’un etekleri.
“Ne yaptığımızı ve niçin yaptığımızı biliyoruz. Bazı üyelerimizi buraya aforoz ettik çünkü kilisenin kurallarına uymak istemediler.”
Bay Mullet, grubunun – birkaç küçük çiftlikte yaşayan yaklaşık 120 kişinin – tacizciler tarafından bir kült olarak adlandırılmasından rahatsız olduğunu söyledi. “Biz bir kült değiliz. Sadece huzurlu bir yaşam sürmeye çalışıyoruz” dedi. “Burada taşınabileceğimi, bir grup kilise insanı yapmaya çalışmayı, okulda ve kilisede istediğimiz gibi şeyler yapmayı umuyordum.”
Bay Mullet, kilisenin yasalarını çiğneyen kişileri cezalandırmak için izin verilmesi gerektiğini söyledi, tıpkı polisin devlet yasalarını çiğneyen kişileri cezalandırmasına izin verildiği gibi. “Yolda ve kasabasında yasaların var – birileri onlara uymazsa, onları cezalandırırsınız. Ama kilise halkını cezalandırmam mümkün değil” dedi. “Sadece onların üstesinden gelmelerine izin verdim mi? Eğer her aile istediği gibi yaparsa, ne tür bir kiliseye sahip olurduk?”
Amish erkekler tipik olarak yetişkin olarak sakalları büyütürler ve evlendikleri zaman onları kesmeyi bırakırlar ve sakallar yüksek saygınlık içinde tutulur.
Cumartesi günü, polis, Mullet’in oğulları olan 38 yaşındaki Johnny Mullet’i ve 26 yaşındaki Lester Mullet’i ve 53 yaşındaki Levi Miller’ın hırsızlık ve adam kaçırma emri üzerine topluma mensup başka birini tutukladı. Üç adam, Jefferson County hapishanesinde tutulduğu her 250.000 dolarlık (160.000 £) Holmes County hapishanesinde tutuluyor.
Jefferson County Şerif Fred Abdalla bu hafta iki tane daha tutuklama beklediğini söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.