Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Aluko gözleri Rangers anlaşma

  • Listed: 30 Mart 2018 16:38

Escort İlan Açıklaması

Eski Aberdeen zaferi Aluko, Juventus ve Sheffield United gibi çok çeşitli kulüplerden sonra anlaşmalardan uzaklaşarak Rangers’a bir hamle yapmayı hedefliyor.
Fakat önce 22 yaşındaki McCoist’e sezonun sonuna kadar kontrat teklifinde bulunmadan önce yeterince keskin ve Stevie Naismith’e katlanmak için yeterli kaliteye sahip olduğuna ikna etmek zorunda kalacak.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Nijerya’daki uluslararası kanat oyuncusu, yaz aylarında Pittodrie’de yeni bir anlaşma imzaladığından beri bir kulübe sahip değildi.
İtalya’da spekülatif bir deneme hiçbir şey yapılmadı ve Blades patronu Danny Wilson da Craig Brown tarafından önerilen oyuncuyu imzalama şansını reddetti.

    Aluko, geçtiğimiz hafta Crooked Naismith için potansiyel bir stop-open yedeği olarak Rangers’a aday gösterildi ve McCoist şimdi seçeneklerini değerlendirmeden önce bu kuralı zıvanadan geçirmeye karar verdi. Ancak Rangers, eğer Aberdeen’in herhangi bir tazminattan feragat edeceğine dair güvence verilebilseydi, müzakereleri imzalamaya devam edecekti.
Şu ana kadar Dons’la hiçbir görüşme yok, oyuncuların temsilcileriyle pazarlık yapmakta olan Rangers ile görüşülüyor.
Aberdeen, sınır ötesi anlaşmaya dahil olması için oyuncu için 230.000 £ ‘luk talep edebilir.
İskoçya’da kalması için bu miktar önemli ölçüde azalır, ancak detaylar henüz bilinmemektedir.

    Aluko, Ağustos 2007’de Birmingham City’den sezonluk bir kredi ile Aberdeen’e katıldı ve daha sonra Ağustos 2008’de üç kalıcı anlaşma imzaladı.
Dons için 102 oyunda 10 gol attı ama onun tutarsızlığı üç Pittodrie yöneticisi – Jimmy Calderwood, Mark McGhee ve şu anda hakem Brown için yinelenen bir temaydı.
Rangers, Naismith’in sakatlanmasından sonra saldırıdaki sayıların hafif olduğunu biliyorlar.
Bu yük, Nikica Jelavic ve Kyle Lafferty’nin omuzlarına ağır ağır basıyor ve David Healy bu dönemde zaman zaman tezgah yapmayı bile zorlaştırıyordu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.