Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Aberdeen savunucusu Andrew Considine, düşme tehdidini reddetti

  • Listed: 30 Mart 2018 22:18

Escort İlan Açıklaması

Zamanından üç dakika sonra bir Josh Magennis ekolayzır ve Tynecastle’daki bir Inverness yenilgisi, Craig Brown’un ​​SPL bodrum katının dışında kalmasını sağladı.
Considine, uçuşun 11’inci sırada yer alan ekibinin tehlikeli bir yer olduğunu kabul ediyor, ancak düşmanın adayları sayılmadıklarını düşünüyor.
24 yaşındaki şöyle dedi: “Düşme mücadelesinde miyiz? Hayır, hiç de değil! Ligin şu anki yolu, hala o kadar sıkı ki alttan beşinci ya da altıncı sıraya, eğer iki ya da üç oyun kazanırsanız ilk altıdasınız.
“Sadece konsantre olmamız ve oyun kazanmaya başlamamız gerekiyor, bu kadar basit ve umarız bu bizim için bir araya gelecektir. Dunfermline’a karşı topu gösterebileceğimizi gösterdik ve arkalarında çok fazla şey yaptık.
“Çocukları kadroda ilk altıya çıkarmamız gerekiyor ve şimdi bu sadece bir cumartesi günü yapıyor.

    “Evden uzaklaşıp üç puan almak için yeterli kaliteye sahibiz; Sadece yapmaya başlamalıyız. Yaptığımız anda, düşme bir sorun olmayacaktır. ”
2004 yılında Dons’un ilk çıkışını yapan Considine, kulüpteki göreli bir emektar ve Pittodrie’de bolca grim görüyor.
Yine de, ortadaki ürün şu andaki mahsulün şu ana kadar tanık olmamış bir ruh derecesi sergilediğine inanıyor – hafta sonu, son 10 dakika içinde 3-1 puan düşüşle 3-3 puanlık bir durum çizecek.
Considine, “Çok fazla zamanımız oldu, evden geldik ve 3-1 ya da geri gelmeyeceğimiz zaman çok daha az zamanımız olmuştu. Geçen birkaç yıl boyunca, bu hiç olmazdı. 3-3’e geri dönün).

    “Dunfermline’a karşı ciddi bir mücadele gösterdik, uzun zamandır burayı görmedim, ve bu iyi bir şeydi. Halen bir kaç erkek daha kadroya geri dönüyor. Eminim kazanır ve masayı yukarı kaldırmaya başlarız. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.