Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

ABD ocağı silahlı polis tarafından vuruldu

  • Listed: 31 Mart 2018 01:42

Escort İlan Açıklaması

California kireçtaşı ocağındaki iş arkadaşlarına ateş açan hoşnutsuz bir çalışan olarak tanımlanan bir adam, polis tarafından vurularak öldürüldü ve Silikon Vadisi’nde ağır silahlı bir insan avına son verdi.
Bir Sunnyvale mahallesinde rutin devriye görevlileriyle ilgili üç milletvekili, koronun yetkilileri tarafından Shareef Allman, Santa Clara İlçesi Şerif Laurie Smith olarak tanımlanan adamla karşılaştı. Bir evin yolunda bir arabanın arkasında çömelmişti.
Şerif Smith, milletvekilleri “ateşli silahla tehdit edici bir şekilde sergilendikten” sonra ateş açtılar.
Santa Clara İlçesi’nin Koordinatörlüğü Ofisi’ndeki bir araştırmacı olan Norma Contreras, adamın parmak izi kullanımıyla 47 yaşındaki Allman olduğunu belirtti.
Çekim, Lehman’ın bir gün önce rutin bir güvenlik görüşmesi sırasında ateş açtığı iddia edilen Lehigh Southwest Cement Permanente Plant’in doğusundaki bir yerleşim bölgesinde gerçekleşti. Üç kişi öldü, altı kişi yaralandı.
Yetkililer, Allman’ın, taşocağı kaçtıktan birkaç saat sonra araba kaçırma girişiminde de bir kadını vurduğuna inanıyor.
Allman’ın bu saldırılardaki şüpheli olduğu haberi, kendisini ikiye ayrılmış tek bir baba ve uzun süreli toplum gönüllüsü olarak tanımlayan arkadaşlarını şoke etti.
Yakın arkadaşı Brandon Powell, çekimleri öğrenmek için dehşete düştüğünü söyledi çünkü Allman, saldırıdan önce günlerce silah almaktan bahsetmişti, ama 20 yaşındaki Powell, “amca” dediği adamın şaka yaptığını düşünüyordu.
Bay Powell, Allman’ın Cumartesi günü Sacramento’da ziyaret ettiğini ve yakın zamanda satın alınan bir AK-47 saldırı tüfeğini gösterdiğini söyledi. Allman, devlete kayıtlı bir silah satıcısıydı, dedi.
Powell, Allman’ın silahın ne için olduğunu sorduğunda, Allman şöyle dedi: “İşimde bazı ırkçı insanlar var. Onlar benimle dalga geçiyor,” diye hatırladı Bay Powell.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.