Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

-20C İngiltere’yi vurmak için

  • Listed: 31 Mart 2018 01:44

Escort İlan Açıklaması

Isırma ile acı bir şekilde soğuk büyünün tahmini
 rüzgârlar, meclislerin büyük bir şeye tamamen hazır olduklarını ilan ettikleri için geldi
binlerce ton ekstra griti stoklayarak dondurun.
Dağ
Tahminciler İngiltere’nin muhtemel olduğu için tuz çok kısa bir sürede
 eksi 20C gibi düşük sıcaklıklara çarpabilir – belki daha da düşük – ve
Yaygın şiddetli kar yağışı, önümüzdeki ayın başlarında olduğu gibi.
* GOT ÇOCUK VEYA GRANDCHILDREN? ÜCRETSİZ JUNIOR ISA KILAVUZU İNDİR … *
Ülkenin bazı kısımları bu hafta kışın ilk karını gördü, İskoçya’daki Cairngorms’da iki santim düştü.

    Ve hava durumu uzmanları, sıcaklıkların birçok alanda haftalar içinde donma noktasının çok altında olabileceğini söylüyor.
Exacta Hava Durumu’nun uzun menzilli tahmincisi James Madden şunları söyledi: “Kasım, Aralık ve Ocak aylarında İngiltere’nin birçok bölgesinde en sık ve en yoğun kar yağışı meydana gelmesini bekliyorum.
Bu kış boyunca kuzey bölgeler ve İskoçya genelinde sık ve belirgin kar da olabilir.
“Ayrıca Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında İngiltere’nin birçok bölgesinde ortalama sıcaklıkların çok altında kalmasını bekliyorum. Sıcaklık ve kar yağışı kayıtlarının kırılması muhtemeldir ”dedi.

    Yerel Hükümet Derneği dün gece, bu ayın başında hazır olmak için daha fazla tuzun, geçen kışda kullanılan toplam miktardan daha fazla stoklanmayı amaçladıklarını söyledi.
LGA’nın ekonomisi ve ulaşım başkanı Cllr Peter Box, konseylerin daha fazla tuz elde etmek için “daha ​​iyi planlar” yaptığını söyledi.
Geçtiğimiz kış, İngiltere, eksi 20C (-4F) seviyesine kadar düştüğü ve şiddetli kar yağışı nedeniyle tehlikeli kar koşullarına neden olduğu için durma noktasına geldi.
Yollar tedavi edilmeden bırakıldıktan sonra konseyler ateşe düştü, bu da kapilere ve sürücülerin hapsedilmesine ya da haince koşullara sahip olmasına neden oldu.
Mr Box şunları söyledi: “Hava durumunun olabileceği sürprizler ne olursa olsun, sürücüler, belediye otoyollarının ekiplerinin her zamankinden daha iyi hazırlandığına güvenebilirler.

    “Yerel yetkililer bu kış için sonuncusundan beri hazırlıklar yapıyorlar. Yolları açık tutmak bizim bir numaralı önceliğimiz olacaktır.
“Konseylerin daha fazla tuz ve daha iyi planlara sahip olması, daha fazla gönüllünün ve topluluk gruplarının da ezici çabalara yardımcı olmak için dizilmiş olması.”
LGA anketine göre, konseyler bu ayın başında 4 bin ton tuzu, geçen yıla göre ise yerel yönetimler için 1.500 ton daha fazla tuz almayı hedeflediler.
Toplamda, 1.4 milyon ton tuz – Britanya’dan yüzde 90’dan fazla – yerel yetkililer tarafından sipariş edildi. Geçen yıl yüzde 15 ile karşılaştırıldığında, sadece yüzde dördü hala malzemeleri bekliyor.

    Pozitif Hava Çözümlerinde kıdemli forecaster Jonathan Powell, konseylerin “akıllıca bir önlem” aldığını söyledi.
Şöyle dedi: “Şeylerin bakışlarına göre kış havası havalarının sporadik bölümleri olacak. Aralık ve Ocak aylarında bu kış problemli olabilir. ”AA, acil durum devriyelerini işe alarak hazırlandığını söyledi.
Sözcüsü Gavin Hill-Smith şunları söyledi: “Kış planlamamızı getirdik. Son iki yıl son derece kötüydü ve en iyisi için umut etse de en kötüsüne hazırlanıyoruz. ”Dedi. Motorlu araçların kötü hava koşullarına girmeden önce servis almaları gerektiğini söyledi.
Büyük bir donma uyarısı, kar ve galerilerden önce İngiltere günlerinde rekor yüksek sıcaklıklar gösteren bir topsy-turvy modeli arasında gelir.

    Öngörülemeyen sonbahar, önümüzdeki hafta kartlarda bir kez daha sıcak bir ılıkla başka bir sürpriz sunacak.
Met Office, yarının güneşli büyülerle Güneyde 72F (22C) yüksekte göreceğini söyledi. Çarşamba gününün ardından, daha tipik bir sonbahar fotoğrafçılığı öncesinde Pazartesi günü Güney ve Doğu’da 70F’ye varacak.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.