Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

100.000 işaret yakıt ücreti e-dilekçe

  • Listed: 30 Mart 2018 23:37

Escort İlan Açıklaması

Hükümetin yakıt sarfiyatı konusunda harekete geçmesini talep eden bir dilekçe, bir Commons tartışmasını tetiklemek için gerekli 100.000 imzayı almıştır.
Online dilekçeler, planlanan yakıt vergisi için çağrıların artması ve pompalarda fiyatların stabilize edilmesi için bir mekanizma için Cuma akşamı eşiği geçti.
Halkın Westminster üzerinde daha doğrudan bir etki yaratması için kurulduğundan bu yana Hükümetin e-dilekçeleri web sitesinde 100.000 imza almak üçüncüsü.
Şimdi, 247.000’den fazla kişi tarafından imzalanan ilk, geçen ayki yaygın rahatsızlıkların faydalarını yitiren isyancılara ve yağmacılara çağrıda bulundu.
139.000’den fazla kişi tarafından imzalanan diğeri, 96 Liverpool FC taraftarını öldüren 1989 Hillsborough felaketi hakkında Kabine belgelerinin serbest bırakılmasını talep etti.
Yakıt vergisi dilekçesine destek veren Tory Milletvekili Robert Halfon, Temmuz ayında kurulduğundan bu yana kazanılan imza sayısının, konuyu kuşatan duyguların gücünün bir göstergesi olduğunu söyledi.
“Kesme yakıtı görevi şimdi Şansölye için, milyonerler için vergileri kesmek için suiistimalin üstünde ve üstünde bir öncelik olmalı” dedi.
“Benzin ve dizel fiyatları artık çok yüksek, yoksulluk tuzağı, iş arayanların seyahat etmeyi göze alamayacağı kadar insanlara fayda sağlamaya çalışıyorlar. Birçok işletme, ayakta kalmak için mücadele ediyor. araba kullanmamalı, ‘gerçek dünyaya gir’ diyorum.
Hükümeti, konuyla ilgili bir Kraliyet Komisyonu kurmaya ve fiyatları düşürmek için petrol şirketlerine daha fazla baskı yapmaya teşvik edeceğini söyledi.
FairFuelUK kampanyasının organizatörü Peter Carroll şunları söyledi: “Halk yüksek sesle ve net konuştu. Benzinli ve dizellerin fiyatlarını gündeminin en üst seviyesinde görüyorlar … İnsanlar siyasetçilere yakıt vergisinde bir kesintiyi anlamaya çalışıyorlar. büyümeyi harekete geçirecek ve enflasyonu düşürmenin yararına olacaktır. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.