Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

1 milyon avroluk bir yakıt vergisi, yollarda harcanılacak ‘

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:20

Description

AA, ülkenin iki milyon çukurluğunu tamir etmenin maliyetinin sadece 100 gün içinde yükseltilebileceğini açıkladı.
Yakıt fiyatları yükselen ve Bay Brown’a ekstra KDV’de 1,8 litrelik bir prim veren olsa da yollar çürüyüyor “dedi.
AA, asfalt endüstrisi ittifakıyla desteklendi ve ulusal yol bakımı arzını £ 10billion olarak belirledi.
Yolcu onarımı için yakıt gelirindeki artışın çitle çevrelenmesi çağrısında bulundu. Kötü kış, geçen yıl çukurların yüzde 30 oranında artmasına neden oldu.
Bu sıra ortalama petrol fiyatıyla 112 puanlık bir litredir ve yılın bu zamanında bir litreye kıyasla 1 sterlinin çok üzerinde olmuştur.
AA, bunun her gün ekstra KDV gelirinde 1,1 milyon avro yarattığını söyledi. Rakamlar, İngiltere’nin sürücüleri için daha adil bir anlaşma kazanmak için Daily Express “İngiltere’yi Taşınmaya Gidelim” haçlı seferi güçlendiriyor.

    AA başkanı Edmund King şunları söyledi: “Sürücüler yollarda kötü bir şey yakalıyor. Vergi otomobillerinde £ 44billion servet ödüyorlar, ancak yollarda sadece küçük bir kısmı harcanmaktadır. Çukurlu yollar ayrı düşüyor ve acilen harekete geçmeli.
Yakıt vergisinden yaklaşık 1 litre bir çukurluk fonuna dönüştürülürse, İngiltere sürücüleri yakıt vergilerinin kara deliğe kaybolduğunu görebileceklerdi. ”
AIA’nın bir sözcüsü şöyle dedi: “Sürücülerimiz Avrupa’da en çok vergilendirilir ancak ücretli yol ağı almıyor. Yerel otoriteler, on yıllarca süren yatırımın altında pota delikleri açılıp yolları korumak için mücadele ediyor. Yol tamiratı için artan yakıt vergisiyle günde 1 milyon avroluk bir çiti aramak makul. ”

    Karayolları ağının yüzde 90’ını elinde tutan Yerel Yönetim Birliği, çukurların düzeltilmesi için ekstra para “acilen” gerekli olduğunu söyledi.
Bir sözcü şöyle dedi: “Otoyol bakımı finansmanında £ 8billion eksikliği oluştu. Çukurlar, yol ağımızda açılan yaralar.
“Konseyler insanları güvende tutmak ve araçlara zarar vermemek için onları düzeltmenin ne kadar önemli olduğunu bilir. Acımasız kışın ardından acilen fazladan para lazım “dedi.
Ancak Hazine şunları söyledi: “Hükümet, vergilendirmeyi hipothecate etmez. Hükümet, akaryakıt vergisinin kamu maliyesine hayati bir katkı sağladığı ve de zararlı emisyonların azaltıldığının sağlandığını açıkça belirtti. “Bir araştırma, Britanya’nın önemli yollarının çoğunun üst düzey güvenlik standartlarını karşılamayı başaramadığını belirtti.

    Yol Güvenliği Vakfı, İngiliz karayolunun üçte ikisinin tek sıraya girmesinin, en yüksek standartların dört olduğu bir ölçekte sadece iki yıldız verdiğini söyledi. Çiftli geçitlerin yüzde 78’i üç yıldız, diğer yandan otoyolların sadece yarısı dört yıldız alıyor.
Karayolları Dairesi, tek teker yol yollarının yüksek puanlar almasının daha olası olduğunu belirtirken “İngiltere’nin stratejik yolları dünyanın en güvenli yolları arasındadır.” Dedi.
Çalışmanın, tüm otoyollarımız için üç ya da dört yıldız, ikili arabalı yolların yüzde 98’ini ödüllendirmesinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.