Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘1.200 kesim riski altındaki boru işleri’

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:25

Description

Demiryolu Denizcilik ve Taşımacılık Birliği, yöneticilere harcama kesintilerini görüşmek üzere üst düzey personel toplantısına çağrıldığını söyledi. Londra ulaşımı, kesintiler hakkında bir açıklama yapma planlarının olmadığını reddetti.
Demiryolu, Denizcilik ve Ulaşım Sendikası Genel Sekreteri Bob Crow, “Noel’in hemen öncesinde sızdırılmış belgede RMT tarafından ortaya çıkarılan iş yerlerine ve bilet gişelerine yapılan kesintiler, yolculara sunulan hizmetlerle ilgili tüm taahhütlerin £ 5 milyar indirim programları değersizdir.
“Londra Ulaştırma Şefi Londra Belediye Başkanı Boris Johnson, her istasyonda bir bilet bürosu sağlamak için açık bir manifesto rehiniyle seçildi.
“RMT, Belediye Başkanına bu rehinle sadık kalınmasını ve bu kesintileri planlamanın ya da görevdeki kişilere önemli manifesto taahhütlerini ihlal eden bir ikiyüzlülük olarak nitelendirilmesini talep etmesini ve bu işin yeraltı kapılarında kapalı kapılar ardında pişirilmesini zorlar. istasyonlar, acil bir durumda yolcuları tehlikeli bir şekilde maruz bırakacak ve geceleri geç saatlerde yolculuk eden halk, özellikle de kadınlar için tehlike oluşturacaktı “dedi.
Bu arada, yüzlerce Londra Yeraltı bakım çalışanı, yeni kadrolar ve dış kaynak kullanımı üzerine üst üste bir dizi 24 saatlik grev düzenlenecek.
Demiryolu Denizcilik ve Taşımacılık Sendikası, daha önce bakım konsorsiyumu Metronet tarafından istihdam edilen 700 üyesinin 5 Şubat’ta saat 6.45’den sonra saat 14: 00’de aynı saatte 24 saat durdurulacağını açıkladı.
Grev, pazar günleri aşağıdaki saat 6.45’den itibaren uyuşmazlık çözülene kadar bir sonraki bildirime kadar devam edecek.
RMT, LU’yu anlaşmalara son verme ve dışarıdan yükleniciler kullanımının artması yoluyla yeni vites değiş tokuşu ve iş güvenliği tehdidi “buldoz” yapmakla suçladı. LU, iddiaları şiddetle reddetmiştir.
LU’nun asıl bakım görevlisi olan Phil Hufton, “RMT liderliğinin binlerce Londralı’nın bu konudaki yolculuğunu tehlikeye atmaya hazır olması kesinlikle gülünç bir şey. Günde 24 saat, haftanın yedi günü bir liste sunmayı planlıyoruz. , planlı mühendislik görevlilerinin her zaman kullanıma hazır olmasını sağlamak için anlaşma var, ancak RMT onu parçalamaya çalışıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.